Mají přirozený vzhled

Dřevěná eurookna mají přirozený vzhled, tradičně, už po staletí patří k dobrému a kvalitnímu bydlení, jsou prověřena mnoha generacemi našich předků a nové výrobní technologie, především pak nové nátěrové systémy, jejich vynikající vlastnosti ještě násobí. Jsou to okna vícegenerační a při dobrém zacházení a kvalitní údržbě vám budou velmi dobře sloužit.

Eurookna mají mnoho dobrých vlastností a proto jsou čím dál více žádanější. Jde o kvalitní tepelně a zvukově izolační vlastnosti. Jsou odolná proti požáru a agresivnímu prostředí a také velmi dobře snášejí tepelné výkyvy ať už do chladu či tepla. Všechna tato plus by vás měla přesvědčit a jejich výhodách a zbavit jakýchkoliv pochybnosti.

Přírodní surovina

Dřevo je přírodní dorůstající surovina a tak výrobky z něj jako jsou třeba eurokona, nám vlastně přenášejí kus této přírody přímo k nám domu a nejen to, ale i příjemnou a zdravou atmosféru, pocit duševní pohody a luxusu. Není nad to když můžete vyjít ráno z domu odpočatý a plný nové energie a k tomu vám nemalou měrou přispějí eurookna.